تقویم سازمانی

کلمه Calendar به معنی تقویم است، و برای مدیریت رویداد ها استفاده می شود، در این برنامه امکان اضافه کردن تقویم‌های مختلف فراهم شده است. با این کار می‌توانید برنامه‌های متفاوتی که باید در زمان‌های مشخص انجام شوند را در تقویم‌های مختلف تفکیک می‌کنید تا مدیریت بهتری روی آنها داشته باشید.ما تلاش کردیم به واسطه این ماژول کاربران بتوانند از رویداد های سازمانی را مطلع شوند و رویداد های شخصی خود را نیز در در تقویم وارد نمایند.

تقویم سازمانی از چها بخش تشکیل شده است

 1. منو و امکانات
 2. تقویم و کنترل ها
 3. رویداد های روز انتخابی
 4. نوت ها و نوشته های مورد نیاز کاربر


منو در تقویم سازمانی

منو در توقیم سازمانی از بخش های زیر به ترتیب از بالا به پایین تشکیل شده است.

 1. راهنمای تقویم سازمانی
  با استفاده از این منو کاربران به صفحه جاری هدایت می شوند و میتوانند راهنمای ماژول را مطالعه نمایند.
 2. نوت نگار در تقویم سازمانی
  توسط این منو کاربر می تواند نوت های خود را بنویسد.


 3. ثبت رویداد در تقویم سازمانی
  با استفاده از این منو شما می توانید رویداد های خود را ثبت نمایید، درصورتی که مدیر سیستم به شما دسترسی داده باشد میتوانید رویدادهای سازمانی را نیز در این قسمت ثبت نمایید.


 4. تقویم
  در این قسمت شما تقویم و همه رویداد های روز خود را مشاهده می کنید و میتوانید با کلیک بر روی هر روز رویداد های همان روز را در قسمت رویداد های روز انتخابی مشاهده نمایید

 5. لیست تقویم های مختلف در سازمان
  همه سازمان ها رویداد های مختلفی دارند که این رویداد ها برای برخی کاربران اهمیت دارد و برای برخی اهمیت ندارد، پس نیاز است که کاربر بتواند رویداد ها را به تفکیک مشاهده نماید. در این قسمت همه رویداد های سازمانی به صورت زیر در تقویم های مختلف تفکیک می شود.
  رویداد های ملی
  زادروز همکاران
  رویدادهای سازمانی
  رویدادهای شخصی


 6. نمایشگر کلیه رویداد ها (در حال طراحی)
 7. دفتر تلفن سازمانی (در حال طراحی)
 8. بروز رسانی رویداد های ملی
  در کشور ما رویداد های ملی مذهبی به گونه ای است که نیازمند به روز رسانی است، کاربران با زدن این کلیک میتوانند رویداد های تقویم ملی را به روز رسانی نمایند.

رویداد های روز انتخابی در تقویم سازمانی

کلیه رویداد ها در این قسمت به تفکیک ساعت نمایش داده می شود فقط کافی است شما روز مورد نظر خود را انتخاب نمایید.نمایش نوت ها در تقویم سازمانی

در این قسمت کلیه یادداشت هایی که کاربر برای خود نوشته است نمایش داده می شود و کاربر میتوانند برای گروه بندی از رنگبندی هایی که در اختیار او قرار گرفته است استفاده نماید به عنوان مثال رنگ قرمز میتواند الویت بالا باشد. همچنین کاربر می تواند یک یا چند نوت را ستاره دار کند تا توجه بیشتری به آن نماید.


کلمات کلیدی استفاده شده

اتوماسیون اداری تحت وب - تقویم سازمانی -