خدمات سئو

خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

شرکت پس از آنالیز دقیق سایت هدف ، نواقص و خرابی ها را شناسایی کرد ، سپس کارشناسان ما برنامه ریزی مدونی برای خدمات سئو سایت هدفمند تنظیم می نمایند ، زیرا خدمات سئو سایت بدون برنامه ریزی هدفمند برای تاثیر مثبتی ندارد و حتی می تواند باعث جریمه شدن سایت شما شود. هر سایتی می تواند از ۱۱ صفحه تا هزار صفحه داشته باشد. وقتی تعداد صفحات سایت کم باشد اجرای قوانین سئو سایت برای هر صفحه مشکل بزرگی نیست و با اندکی صرف وقت میتوان آنالیز را انجام داد اما اگر تعداد صفحات سایت بسیار زیاد باشد چه کرد؟! گروه سئو رایان آب نیرو با تکیه بر دانش و ابزار های تخصصی که در دست دارند اینگونه بررسی ها را در راستای تسریع فرایند سئو سایت شما به راحتی انجام می دهند.

برای سفارش آنلاین سئو سایت کلیک کنید

مرحله اول سئو

یافتن مشکلات سایت هدف ، برای برنامه ریزی سئو

در اولین قدم از خدمات سئو باید ببینیم مشکل و خرابی از کجاست!! آیا عاملی مخرب که در خدمات سئو سایت اختلال ایجاد کند مشاهده می شود ؟ باید عامل مخرب را با ابزارهای تخصصی سئو کشف کنیم! در اینجا چند نمونه را نام بیان می کنیم. کارشناس های سئو رایان آب نیرو با مشاوره ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و راهنمایی برای آنالیز سایت شما و مشاوره درباره مشکلات شما عزیزان هستند.

شرایط سایت خود را بین رقبای تان بررسی کنید

من قصد دارم خدمات سئو را در سایت خودم یعنی rayanabniro.ir ، به طور خاص در بخش خبر / اخبار بررسی کنم. حالا سوالاتی که در زمینه خدمات سئو سایت من مطرح می شود این است که آیا سایت من در نتایج اخبار موتورهای جستجو رتبه بندی مناسبی در میان رقبای خود دارد؟ آیا سایت من از این قسمت ترافیک ورودی دارد؟ یا سایت من در بخش خبر خود محتوا مناسب جذاب و یکتا دارد؟ و.. اکنون چه خدمات سئویی برای بهبود نیاز دارد.

کلمه های کلیدی

مشتری برای خدمات سئو سایت به ما مراجعه می کند و کلمه کلیدی خوب و مناسبی را در حوزه ی کسب و کار خود انتخاب نکرده است. کلمه کلیدی در میان حوزه های مختلف خدمات سئو سایت از زوایا متفاوتی مانند رتبه بندی ، محتوا و هدایت ترافیک ورودی به سایت شما اهمیت دارد. به طور مثال کارشناس های سئو در پروژه ی سایت آرامیس تجارت پس از بررسی تمام زوایا ی کسب و کار سایت این مشتری عزیز، به ایشان بعد از مشاوره کافی و درج نظرات ایشان بهترین کلمه کلیدی یعنی ” قیمت گوشت برزیلی” را ارائه و پیشنهاد دادند که از زمان تحویل تا امروز زمان نگارش این مقاله در جایگاه اول هستند.

مدت آپلود شدن

مدت آپلود شدن تا نمایش کامل سایت را بررسی کنید . ما بارها گفته ایم از قرار دادن حجم انبوه مطالب به درد نخور و یا تبلیغات بسیار زیاد بر روی سایت خود داری کنید و ساختار سایت خود را ارتقا و بهبود ببخشید تا صفحات سایت دیر بارگذاری نشوند چرا که همین عامل می تواند در رتبه بندی های سئو سایت شما موجب کاهش شدیدی در نتایج جست و جوی گوگل بشود.

برای سفارش آنلاین سئو سایت کلیک کنید

مرحله دوم سئو

یافتن راه حل برای مشکلات سئو سایت

شما از وضعیت سایت خود برای اقدامات سئو تا حدی مطلع گشته اید، سئو سایت شما اکنون در چه صفحه و جایگاهی هست؟ عوامل سئو بهم وابسته و بر هم دیگر تاثیر گذار هستند تا بررسی دقیق انجام نشود نمی توان گفت که دلیل یک خرابی به طور قطع چیست؟ اما بسیاری از مشتریان ما هنگامی که مراجعه می کنند و از ما خدمات سئو سایت درخواست می کنند ما یادآور می شویم که خدمات سئو اقداماتی یکی شبه نیست و تمام این بررسی ها و اصلاحات سایت نیازمند زمان اجرای خودشان برای نتیجه بخش بودن و افزایش رتبه شما هستند. برخی مشکلات سئو بسیار رایج و مشترک هستند که ما آنها را در زیر به صورت کلی برای راهنمایی شما بیان می کنیم.

سایت من محتوا زیاد دارد ولی رتبه خوب و ورودی مناسبی ندارد

این که هنوز سایت شما از سئو مناسبی در نتایج گوگل برخوردار نیست دلایل زیادی می تواند داشته باشد. برای داشتن بهترین نتیجه سئو سایت در گوگل خیلی مهم است که محتوای شما تکراری و بی کیفیت نباشد، از دوستان و آشنایان خود بخواهید که محتوای سایت شما را بخوانند و به شما بگویند چقدر مفید و جذاب بوده است بک لینک های خراب داشته باشید نتیجه مطلوب را بدست نمی آورید

سئو بر روی سایت انجام شده ولی نتیجه ی مطلوبی حاصل نشد

سئو سایت ریزه کاری هایی وجود که با توجه به آنها سایت شما با ارزش و جذاب می شود. ممکن است ظاهر سایت شما مخاطب و خصوصا موتور های جستجو را سردرگم و گیج می کند چرا که نمی توانند ارتباط بین هر صفحه، لینک ها و محتواهای سایت شما را درست متوجه بشوند و در نتیجه اگر خوش شانس باشید سایت شما فقط امتیازی کسب نمی کند و مجازات نمی شود. بعضی از این ریزه کاری های مهم در سئو سایت عبارتند از :

رعایت تگ های عنوان صفحه در سئو سایت
رعایت توضیحات متا در سئو سایت
تبلیغات انبوه در سئو سایت اثر منفی دارد
انتقال سایت رتبه بندی شما را افت شدیدی می دهد
لینک های شکسته در سئو سایت اثر منفی دارد